Nameliai veršeliams

Nameliai veršeliams viduje ir lauke

  • Pagaminta iš polimerinės neakytos medžiagos, todėl yra lengva valyti ir dezinfekuoti, ji neskatina bakterijų dauginimosi. Tinkama priežiūra mažina mirtingumą ir sergamumą, skatina veršiuko augimą.
  • Lengvai montuojami šonas-prie-šono ir galas-prie-galo (nesant AirMax sienai)
  • Komplektacija su dviem kibirais priekyje, šoninė ir galinė sienos su atidaromais langeliais
  • Pasirinktinai buteliuko laikiklis, galinė AirMax siena dar  geresnei ventiliacijai, pašarų kibirų skiriamoji sienelė
  • Apsauginės tvorelės

Namelis Compact – efektyvus sprendimas mažiems veršeliams ir sutrumpintiems laikymo laikotarpiams. Namelius yra lengva  prižiūrėti, valyti ir pervežti.  Ribotose erdvėse  sumažinimas užimamo sistemos Compact ploto leidžia padidinti gardų kiekį erdvėje. Visi gardai https://essaysbuy.net/essay-writing-service https://essaysbuy.net/essay-writing-service https://essaysbuy.net/essay-writing-service https://essaysbuy.net/essay-writing-service yra įrengti su unikaliomis, pilnai reguliuojamomis galinėmis  durimis, kurios palengvina kraiko klojimą bei skatina ventiliaciją.

 

Eco sistema – tai vidutinio dydžio namelis, suteikianti patogias darbo sąlygas melžėjui dėka nedidelio užimamo ploto. Palyginus su didesnėmis sistemos (Deluxe ir Pro), Eco leidžia melžėjams sutaupyti ploto.

Multimax. Kai veršeliai auginami atskirai, o paskui perkelia auginimui kartu didelėje grupėje, konkurencijos ir socialinio spaudimo sukeltas stresas gali užlaikyti augimą ir suprastinti sveikatą. Geriausias būdas palengvinti perėjimą – patalpinti keturis ar šešis tokio pat dydžio veršiukus į vieną Multimax sistemos gardą. Kartu auginami veršeliai vystosi socialiai, tai skatina nuolatinį augimą ir gerą sveikatą.

 

Alginsta