Siurbliai

Panardinami išcentriniai siurbliai LKP skirti skystam mėšlui siurbti, smulkinti ir maišyti. Gali būti varomi traktoriaus darbiniu velenu arba elektros varikliu. Ilgas velenas, pritaikytas iki 6,12 m gylio prieduobėms. Siurblio korpusas pagamintas iš ketaus, sparnuotės iš grūdinto plieno, vamzdžiai ir jungtys iš nerūdijančio plieno. Siurblio galia iki 6800 ltr/min, spaudimas iki 2,3 bar., variklio galia iki 22 kW. Galimi variantai: su pakrovimo konstrukcija srutovežiui, maišytuvu prieduobei ir/arba kanalų pramaišymo konstrukcija.

lkp new 2 https://make-essay.net/essay-writing https://make-essay.net/essay-writing https://make-essay.net/essay-writing https://make-essay.net/essay-writing lkp new

Panardinami siurbliai TMP pritaikyti įvairaus aukščio kaupykloms. Labai ekonomiški bei efektyvūs. Siurblio korpusas pagamintas iš ketaus, sparnuotės iš grūdinto plieno. Galimi variantai: su siurblio pripildymo konstrukcija per viršų arba per apačią. Galia iki 6800 ltr/min, spaudimas iki 2,3 bar. variklio galia iki 22 kW.tmp newsiurblys tmp

 

Panardinami siurbliai TMHP. Padidinto galingumo panardinamas draskantis siurblys, pritaikytas įvairaus aukščio kaupykloms bei įvairaus gylio prieduobėms. Labai ekonomiškas bei efektyvus. Siurblio korpusas pagamintas iš ketaus, sparnuotės iš grūdinto plieno. Apvijose įmontuoti termodavikliai, kurie neleis siurbliui perkaisti. Galimi variantai: su siurblio pripildymo konstrukcija per srutovežio viršų arba per apačią. Galia iki 6200 ltr/min, spaudimas iki 3,8 bar., variklio galingumas iki 22 kW.

tmhp

siurblys tmhp

Rotaciniai krumpliaratiniai siurbliai DKP gali siurbti į skirtingas puses bei maišyti ypač tirštą masę. Lengvai montuojami ir gali būti transportuojami.Varomi traktoriaus darbiniu velenu arba elektros varikliu. Galimas variantas su akmenų gaudykle. Įmanomos įvairios siurblio panaudojimo sritys. Siurblio galia – iki 4100 ltr/min., slėgis iki 10 bar., variklio galia iki 30 kW.

dkp new

dkp new 2

Išcentriniai siurbliai į prieduobę. Modelis LHP:
Skirti skystam mėšlui siurbti, smulkinti ir maišyti. Siurblio korpusas pagamintas iš ketaus, sparnuotės iš grūdinto plieno, ilga paduodamoji sraigė, vamzdžiai ir jungtys iš nerūdijančio plieno. Gali būti naudojami kaip mobilūs siurbliai (su specialiu vežimėliu arba specialiu tvirtinimu pire traktoriaus). Siurblio galia – iki 7000 ltr/min, spaudimas iki 5,6 barų, variklio galia iki 22 kW. Galimi variantai: su pakrovimo konstrukcija srutovežiui, maišytuvu prieduobei ir/arba kanalų pramaišymo konstrukcija.

 lhp

Separatoriai yra skirti nuo skysto mėšlo atskirti reikiamą kiekį skysčio, kad kietos bei skystos medžiagos patektų į atskiras saugojimo vietas. Nerūdijančio plieno sietas gali būti su 0,25, 0,5, 0,75 ir 1,00 mm pločio tarpais. Srutos tiekiamos į separatorių iš rezervuaro arba pridėtiniu tiekimo vamzdžiu. Separatorius atsparus nusidėvėjimui, sustiprintas sraigtas, au dvigubu veleno sandarikliu, visos dalys, kurios liečiasi su skystu mėšlu, yra nerūdijančio plieno. Separatoriaus galia – 4 kW, našumas 30 m³/h. Atskiria tiek skysčio iš skysto mėšlo, jog sausųjų medžiagų dalis būna 18-36%.

separatorius separatorius2 separatorius3 separatorius4
Stallkamp_separator mobi 2

Alginsta