Nameliai veršeliams

Nameliai veršeliams viduje ir lauke

  • Pagaminta iš polimerinės neakytos medžiagos, todėl yra lengva valyti ir dezinfekuoti, ji neskatina bakterijų dauginimosi. Tinkama priežiūra mažina mirtingumą ir sergamumą, skatina veršiuko augimą.
  • Lengvai montuojami šonas-prie-šono ir galas-prie-galo (nesant AirMax sienai)
  • Komplektacija su dviem kibirais priekyje, šoninė ir galinė sienos su atidaromais langeliais
  • Pasirinktinai buteliuko laikiklis, galinė AirMax siena dar  geresnei ventiliacijai, pašarų kibirų skiriamoji sienelė
  • Apsauginės tvorelės

Namelis Compact – efektyvus sprendimas mažiems veršeliams ir sutrumpintiems laikymo laikotarpiams. Namelius yra lengva  prižiūrėti, valyti ir pervežti.  Ribotose erdvėse  sumažinimas užimamo sistemos Compact ploto leidžia padidinti gardų kiekį erdvėje. Visi gardai yra įrengti su unikaliomis, pilnai reguliuojamomis galinėmis  durimis, kurios palengvina kraiko klojimą bei skatina ventiliaciją.

 

Eco sistema – tai vidutinio dydžio namelis, suteikianti patogias darbo sąlygas melžėjui dėka nedidelio užimamo ploto. Palyginus su didesnėmis sistemos (Deluxe ir Pro), Eco leidžia melžėjams sutaupyti ploto.

Multimax. Kai veršeliai auginami atskirai, o paskui perkelia auginimui kartu didelėje grupėje, konkurencijos ir socialinio spaudimo sukeltas stresas gali užlaikyti augimą ir suprastinti sveikatą. Geriausias būdas palengvinti perėjimą – patalpinti keturis ar šešis tokio pat dydžio veršiukus į vieną Multimax sistemos gardą. Kartu auginami veršeliai vystosi socialiai, tai skatina nuolatinį augimą ir gerą sveikatą.

 

UAB Alginsta